Konkurs Meeting Premiera 2017

Zwycięzcy będą nominowani przez IPBBS do nagród europejskich EOPA.

NAGRODY Produktowe
Kategoria produktowa dla produktów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 2 lat

 • Innowacja roku
 • Wzornictwo roku
 • Produkt roku - sukces komercyjny

NAGRODY Indywidualne
Kategoria produktowa dla produktów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 2 lat

 • Młody Szef Roku - Masz szansę wyróżnić młodego menadżera, który rzeczywiście wpływa na biznes i ma potencjał kształtować przyszłość branży. Nominowani powinni mieć poniżej 36 lat i być zatrudnieni na dowolnym stanowisku w branży. Możesz nominować kolegę, dostawcę, odbiorcę lub też siebie. Nominowani kandydaci będą poproszeni o przesłanie opisu ich osiągnieć do oceny przez jury.
 • Profesjonalista roku -  Wybieramy ponadprzeciętną osobę, która stale prezentuje ambicję, poświęcenie i zaangażowanie. Jury oceni:
  - profesjonalizm
  - entuzjazm dla branży
  - umiejętności przywódcze
  - zdolność do awansu na najwyższe pozycje
  - bezpośredni wkład w sukces pracy
 • Zasłużony dla branży - Kategoria otwarta dla osób funkcjonujących w branży min. 10 lat. Przyznanie nagrody kwalifikuje do wystąpienie Izby do wojewody o przyznanie odznaczeń państwowych i do KIG o przyznanie odznaczeń gospodarczych

 

Uczestnictwo w plebiscycie nie może być już łatwiejsze. Wystarczy, że wyślesz...

ZGŁOSZENIE DO NAGRÓD PRODUKTOWYCH

Firmy z branży biurowo-szkolnej zgłaszają się przez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: www.ipbbs.org.pl/nagrody-branzowe Możesz wypełnić zgłoszenie w każdej kategorii. Jedynie informacja z formularza będzie podstawą do oceny przez jury. Skontaktujemy się w razie potrzeby próbki lub dodatkowej informacji przed oceną.

ZGŁOSZENIE DO NAGRÓD INDYWIDUALNYCH

Zapewniając uznanie najlepszych osób z branży biurowo-szkolnej zapraszamy do nominacji do tytułów: Młody Szef Roku, Profesjonalista Roku oraz Zasłużony dla Branży. Prosimy o wysyłanie nominacji z nazwiskiem, nazwą firmy i krótkim uzasadnieniem „Dlaczego zasługuje na wygranie nagrody?” na adres e-mail: forum@ipbbs.org.pl

 

Opis, regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.ipbbs.org.pl/nagrody-branzowe. Termin nadsyłania zgłoszeń / wniosków konkursowych: 22 września 2017 r. Ogłoszenie nominacji nastąpi do dnia 29 września 2017 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie Gali XIII Forum IPBBS w dniu 20 października 2017 r.

 

Pobierz ulotkę o Konkursie.

Pobierz regulamin Konkursu.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA PRODUKTU DO KONKURSU MEETING PREMIERA

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA OSOBY DO NAGRODY INDYWIDUALNEJ W KONKURSIE MEETING PREMIERA